Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
Filmy promocyjne - barlew.pl Filmy promocyjne - barlew.pl

 

Szybko / Tanio / Profesjonalnie

Filmy promocyjne

dla firm
Więcej Spytaj o ofertę
Unmute
Oferujemy kompleksową usługę polegającą na stworzeniu profesjonalnych filmów promocyjnych przeznaczonych do wyświetlania w internecie lub dystrybucji na płytach DVD czy Bluray. Filmy promocyjne to krótkie klipy prezentujące w atrakcyjnej formie produkt, usługę lub wydarzenie. Zakres naszych usług obejmuje cały proces stworzenia klipu – od wymyślenia historii poprzez nagranie materiału, dobór ścieżki dźwiękowej, montaż i postprodukcję aż po dystrybucję w mediach.
filmy promocyjne

Filmy promocyjne – dlaczego warto


Film to forma przekazu informacji o o wiele szerszym zakresie oddziaływania niż nieruchome zdjęcia czy tekst. Film, nawet bardzo krótki, jest w stanie przedstawić widzowi nie tylko temat, który chcemy zaprezentować, ale poprzez odpowiedni montaż i ścieżkę dźwiękową może wywołać daleko szersze doznania, co pozwala lepiej trafić do świadomości widza i pozostać w jego pamięci.

 

Od czego zacząć film promocyjny


Tak jak w przypadku filmów w ogóle, tak i film promocyjny rozpoczynamy od wymyślenia historii, który następnie przybiera formę scenariusza. W przypadku krótkich klipów, koncentrujących się na pokazaniu produktu, scenariusz w dosłownym tego słowa znaczeniu będzie zbędny, ale dobrze jest stworzyć ogólny story board, a więc ciąg następujących po sobie scen i ujęć, które po finalnym montażu stworzą zamkniętą historię.

 

jak zrobić film promocyjny
krakow klipy promocyjne

Aktorzy, lektor, muzyka


Współpracujemy z wieloma aktorami krakowskich scen teatralnych oraz znanymi z produkcji telewizyjnych i filmowych, jak również osobami zawodowo podkładającymi głos. Ponadto, możemy pośredniczyć w produkcji autorskiej ścieżki dźwiękowej lub w jej pozyskania z wyspecjalizowanych serwisów zagranicznych.

 

Czym nagrywamy filmy promocyjne


Od wielu już lat niezastąpione do tego okazują się aparaty DSLR z funkcją nagrywania video. Używamy głównie Canona 5D Mark III z wymiennymi obiektywami, który to sprzęt pozwala nam na nagranie wysokiej jakości materiału video w rozdzielczości full HD. Nagrany materiał jest następnie montowany przy użyciu programu Adobe Premiere Pro i korygowany przy pomocy różnych innych narzędzi przeznaczonych do tzw. color grading. Do zadań specjalnych wykorzystujemy także „duże” kamery Sony lub Canon oraz drony do ujęć z lotu ptaka.

 

czym zrobic film promocyjny

Ile kosztuje wykonanie filmu promocyjnego


Cena uzależniona jest głównie od stopnia skomplikowania filmu i jego długości, co przekłada się wprost na pracochłonność. Jednakże oferowane przez nas ceny są przystępne a my deklarujemy znaczną elastyczność w tym zakresie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami.

Kontakt

produkcja filmów promocyjnych kraków

Przykład filmu promocyjnego